środa, 24 września 2014

Diabelskie Wyzwanie z CAT File

Hej kochani!
Witajcie w pierwszym Diabelskim Wyzwaniu tej jesieni!
Za chwilę przekonacie się, że dla nas lato się jeszcze nie skończyło, ale najpierw pozwólcie, że przedstawimy Wam naszego dzisiejszego gościa i sponsora.

CAT File to nowa platforma oferująca cudne pliki elektroniczne, które po wycięciu plotterem lub wydrukowaniu możecie użyć do Project Life, LOsów lub kartek. 


Zapraszamy Was na wywiad z Pawłem, właścicielem CAT File:

1. Powiedz nam coś o sobie. 
Moja żona prowadzi trzy blogi, albumy project-life pokazuje na facebooku i na każdym zlocie, nie... nie powiem Wam o sobie nic więcej, wiecie już wszystko :P

2. W jaki sposób w Twoim życiu obecne jest rękodzieło? 
Muszę przyznać, że scrapbooking wnosi sporo dobrego w moje życie np. od kilku lat nie martwię się o kartki na Święta i prezenty ślubne dla znajomych :)

3. Twoja żona, Mira, jest zapaloną scrapbookerką. Jak to jest dzielić życie z osobą uzależnioną od papieru? 
Na szczęście nie jest to dla nas problem. Fakt... uzależnienia bywają niebezpieczne, jednak papier da się zaakceptować - nie wywołuje skutków ubocznych (a przynajmniej tak mi się wydaje – no chyba, że policzymy rachunki za przydasie).

4. Skąd pomysł na CAT File? 
Skąd? Z potrzeby zdobycia nowego doświadczenia. 
Sklep internetowy nie jest innowacyjnym pomysłem tak więc trudno mi będzie do tego uszyć ciekawą historię… Jednak mogę opowiedzieć dlaczego zdecydowałem się na założenie platformy... powód był banalny: nikt inny nie chciał tego zrobić :)
Aktualnie większość użytkowników postrzega CAT File jako kolejny sklep internetowy niewiele różniący się od innych podmiotów oferujących treści elektroniczne. Mimo tego, że jeszcze nie jest to zauważalne, mogę Wam zdradzić w tajemnicy, że idea platformy jest inna.
Projekt CAT File jest pewnego rodzaju inkubatorem, został stworzony z myślą o designerach/amatorach. Osobach, które projektują do szuflady, ponieważ nie mają czasu/ odwagi/ chęci lub wiedzy na temat tego jak udostępnić swoje projekty większej grupie odbiorców. Do współpracy w CAT File zapraszamy wszystkie osoby, które chcą spróbować swoich sił w roli projektanta, lub mają za sobą pewne przygody z projektowaniem, które niestety nie przetrwały próby czasu. 
Aktualnie na platformie udostępniliśmy rewelacyjne projekty, które według mnie mogą konkurować na międzynarodowym rynku. Możecie zapytać, dlaczego prezentujemy prace profesjonalistów skoro targetujemy się na amatorów ? Odpowiedź jest prosta: musieliśmy pokazać projekty, które spowodują że osoby raz odwiedzające naszą platformę powrócą :)
Mam ogromną nadzieję, że już wkrótce w CAT File zadebiutują nieznane Wam wcześniej osoby, które nie zajmują się projektowaniem zawodowo, nie należą do międzynarodowych DT ani też nie mogą pochwalić się własnymi kolekcjami. Jednak jestem przekonany, że wszystkim udowodnią (a głównie samym sobie), że mają talent i kto wie… może w przyszłości pomożemy im wydać jakąś fizyczną kolekcję.
Jeśli wśród Czytelników „Diabelskiego Młyna” są osoby, które projektują, jednak ich prace zalegają w najciemniejszych zakamarkach dysku twardego to zapraszamy do współpracy :)

5. Jak wyobrażasz sobie przyszłość firmy? 
Platforma funkcjonuje od 3 tygodni, trudno na tym etapie mówić o jej przyszłości. Z pewnością w dużym stopniu zależało to będzie od osób, które spotkamy na swojej drodze. Możliwości są ogromne trzeba tylko wykorzystywać nadarzające się okazje :)

6. Co chciałbyś przekazać czytelnikom Diabelskiego Młyna?
Kupony zniżkowe na zakupy :)
Dla każdego kto dotrwał do końca artykułu zniżka o…. hm… 20% 
VOUCHER DLA WAS : DiabelskiMlyn (ważny do 30.10.2014)

*   *   *
A teraz czas na temat wyzwania!

WSPOMNIENIA Z WAKACJI

Możecie zrobić dowolną pracę, która będzie miała w sobie coś wakacyjnego :)
CAT File udostępnia Wam też kilkanaście plików, żeby Wasze prace były jeszcze fajniejsze 
(ale użycie ich nie jest konieczne).
Kliknijcie w obrazek, aby przenieść się do plików które możecie sobie wyciąć/wydrukować:A nagrodą dla zwycięzcy tego wyzwania będzie kolekcja Hello Fall
A teraz już inspiracje naszego DT:

Mru


Szydełkiem w Oko


Anniko

Na Wasze prace czekamy przez dwa tygodnie, do 7 października.
Przypominamy o zasadach naszych wyzwań (KLIK) i w razie problemów zapraszamy do instrukcji wstawiania zdjęć (KLIK)

Pozdrawiamy,
DT Diabelskiego Młyna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz