środa, 15 czerwca 2016

Diabelskie Wyzwanie ze scrapki.pl


Hej ho! :)

Chciałabym Was dziś serdecznie zaprosić na nasze kolejne Diabelskie Wyzwanie.


Tym razem naszym gościem jest Marta ze sklepu scrapki.plPoznajcie ją ;)

1. Powiedz nam coś więcej o sobie, co lubisz, kim jesteś, co Cię inspiruje i interesuje ? 

Witam serdecznie wszystkie scraperki zaglądające na ten blog :) Nazywam się Marta Krawczyk i od trzech i pół roku prowadzę sklep scrapki.pl. Jeszcze kilka lat temu nie pomyślałabym, że tak fajnie ułoży się moje życie zawodowe i że znajdę się w tej niewielkiej grupie szczęściarzy, dla których praca jest jednocześnie pasją :) Z wykształcenia jestem polonistką, pracowałam kiedyś w reklamie i public relations w dużej firmie, ale to nie była „moja bajka” ;) Obecnie moim głównym zainteresowaniem jest właśnie scrapbooking, jako właścicielka sklepu staram się śledzić wszystkie nowe trendy, pojawiające się kolekcje, strony zagranicznych producentów scrapowych i ich blogi. Oprócz nich inspirują mnie także blogi lifestyle’owe, a moim ulubionym social media jest Instagram, dlatego od kilku miesięcy scrapki mają w tym serwisie swój profil, na którym prezentujemy nasz asortyment na pięknych zdjęciach autorstwa Kasi worqshop. Prowadzę także, choć z braku czasu raczej dorywczo :( - swojego prywatnego bloga scrapowego pod adresem scrapoletko.blogspot.com

2. Jak zaczęła się Twoja przygoda z rękodziełem? 

Moja przygoda z rękodziełem zaczęła się od szycia filcowych ozdób i malutkich zabawek dla moich dzieciaczków. Potem próbowałam dekupażu, aż w pewnym momencie przypadkiem trafiłam w internecie na jakąś (nie pamiętam już teraz zupełnie, co to było…) stronę poświęconą scrapbookingowi. I wtedy zrozumiałam, że to jest właśnie TO! :)

3.Jak narodził się pomysł na scrapki.pl? 

Scrapki.pl to jeden z najdłużej istniejących polskich sklepów scrapbookingowych - istnieje od 2010 roku, a więc już sześć lat, i na początku był własnością znanej polskiej scraperki Tusi Lech. W 2012 roku z powodów osobistych Tusia wystawiła sklep na sprzedaż. Wówczas ja byłam zakochaną w scrapbookingu (choć jeszcze niezbyt wiele o nim wiedzącą ;)) wierną klientką tego sklepu i mamą prawie dwuletniego synka, bardzo poszukującą pomysłu na swoje dalsze życie zawodowe. Cóż… kiedy marzenie nagle znajduje się w zasięgu Twojej ręki, możesz albo uciec z przerażenia, albo… zrealizować je ;) Ja wybrałam to drugie. Wraz z mężem kupiliśmy od Tusi sklep i tak zaczęły się najpiękniejsze lata mojego zawodowego życia :)

4. Co chciałabyś przekazać czytelniczkom Diabelskiego Młyna?

Po pierwsze, chciałabym powiedzieć, że prowadzenie sklepu scrapbookingowego, które z zewnątrz wydaje się troszkę taką nieustającą zabawą, to wbrew pozorom trudna i wymagająca praca ;) Przez te trzy i pół roku ogromnie dużo się nauczyłam, ale z całą pewnością nie tyle, aby „spocząć na laurach”. Każdego dnia szukam nowych pomysłów i nowych rozwiązań po to, aby sklep scrapki.pl był nadal postrzegany jako bardzo dobry, bo wydaje mi się, że tak właśnie jest, w końcu w ubiegłorocznym internetowym plebiscycie na najlepszy sklep scrapowy w Polsce zajęliśmy drugie miejsce, to dla nas wielki zaszczyt :)
Po drugie, najważniejsze w tym wszystkim są dla mnie moje klientki, ich scrapowe potrzeby i marzenia, dlatego wszystkich zachęcam gorąco do kontaktu z nami, pisania o tym, czego Wam brakuje na polskim rynku scrapowym, co chciałybyście zobaczyć w sklepie, co możemy dla Was kupić, sprowadzić, wyszperać w zagranicznych hurtowniach. To dla nas bardzo cenne i zawsze jesteśmy otwarci na Wasze propozycje :)
I ostatnia już rzecz, hasło naszego sklepu brzmi „Łap z nami chwile”. I myślę, że to właśnie jest największa wartość scrapbookingu, że pozwala nam ocalać od zapomnienia piękne kawałeczki naszej codzienności :)


Zapraszam do wyzwania, w którym nagrodą jest bon na zakupy w sklepie scrapki.pl o wartości 50zł.


Temat jest lekko, przyjemny i bardzo na czasie, a mianowicie - LATO :)

Oto nasze inspiracje:

Magda mamajudo (DT scrapki.pl)
Marta (scrapki.pl)Nats (DT scrapki.pl i Diabelski Młyn)
MruSllonecznik


Anniko 
Smile_Art
Na Wasze prace czekamy do 28. czerwca


W razie wątpliwości zapraszamy do zapoznania się z zasadami oraz instrukcją zgłaszania prac ;)


Zapraszamy do zabawy! :)


Smile_Art & DT

1 komentarz:

  1. czytam opowieść Marty i mówiąc szczerze-zazdroszczę-fajnie jest robić co się lubi, bo jak mówi przysłowie wcale się wtedy nie pracuje...bardzo się staram dojść do tego etapu:-)
    pozdrawiam ewa z MOICH KARTEK

    OdpowiedzUsuń