środa, 20 lipca 2016

Diabelskie Wyzwanie z projektantkami DM!

Hej!
Mam nadzieję, że czekaliście z niecierpliwością na kolejne Diabelskie Wyzwanie.
Będzie on trochę inne niż dotychczas bo wywiad będzie z nami a nagrodą...
No właśnie. Przygotowałyśmy coś naprawdę ekstra!
Ale o tym później. ;)


Jeśli chodzi o wytyczne to jest to dowolna inspiracja naszym blogowym banerkiem.Teraz jednak pora na obiecany wywiad i prace naszych cudownych projektantek:

Mia
Jaka była Twoja pierwsza kartka? 

Moja pierwsza kartka - to kartka z okazji dnia babci - wstążeczka i motyl wycięty z jakiegoś wydruku - pokazałam pracę koleżance, a ona mi w zamian blog z "profesjonalnymi pracami" i sama nie wiem jak to się stało, że złożyłam pierwsze zamówienie w sklepie..., założyłam blog... To było całe wieki temu i pojęcia nie mam, co wcześniej robiłam w wolnym czasie. ;)


Maguda
Bardziej lubisz rysować czy kolorować? 

To jest iście diabelskie pytanie! Kiedy rysuję, to wydaje mi się, że to lubię najbardziej, a gdy koloruję, że to właśnie to. A tak naprawdę jestem najszczęśliwsza gdy uda mi się narysować coś, co mi samej się podoba a potem pokolorować to tak, że nadal mi się podoba ;) To jest ta najfajniejsza opcja ;)
BeeQueenie
Co jest dla Ciebie najlepsze w mediowaniu?

co jest dla mnie najlepsze w mediowaniu? To, że jak sobie zasiądę, i tak od serca popaciam, pomażę i kilka razy chlapnę, to już jestem spokojna do końca dnia ;) Mediowanie daje nieskończenie wiele możliwości, a efekt i tak najczęściej jest nieoczekiwany ;) Prace są niepowtarzalne, bo trudno jest zrobić drugą taką samą ;)Anniko
Czy prostota i minimalizm zawsze towarzyszyły Twoim artystycznym poczynaniom? 

A gdzie tam! Kiedy patrzę na moje pierwsze prace, to aż mi się w głowie kręci od ilości dodatków (nawet kwiatków!) i kolorów (różowy z zielonym? czemu nie!). Kupowałam wtedy wszystko co było dostępne w sklepach, a że były to najczęściej cekiny, brokatowe papiery i obrzydliwe brązowe wstążki to już inna historia ;) Całe szczęście po jakimś czasie moje poczucie estetyki się zmieniło i teraz wolę trzymać się bardziej powściągliwego stylu. 


Karola
Bardziej Cię ciągnie do romantycznych prac czy bardziej kolorowych? 

Minęło już kilka lat od kiedy zabrałam się za "papierkową robotę'" i chyba im więcej różnych prac tworzę, tym bardziej nie mogę się zdecydować, czy bardziej kocham delikatne, romantyczne klimaty, czy wzorzyste kolorowe szaleńsywo. Kiedyś nawet mi to troszkę przeszkadzało, bo wydaje mi się, że po tak długim czasie powinien się wyłonić jakiś jeden wiodący trend, jakaś cecha charakterystyczna moich prac. A tymczasem jednego dnia ciągnie mnie do różu i zwiewnych koronek, innego do intensywnych kolorów i wyrazistych wzorów. Prace w różnych stylach i formach robię z równą przyjemnością. Zdarza się, że gdy przeglądam projekty z jakiegoś ostatniego okresu stwierdzam, że są zbyt do siebie podobne, że tracę na kreatywności i wtedy zabieram się za zupełnie coś innego. Możliwości scrapowania są tak ogromne, jest tak wiele technik, form, mediów, papierów i dodatków, że jest mi trudno zdecydować się na jedną konkretną rzecz, ponieważ to właśnie ten nieskończony potencjał możliwości najbardziej mnie fascynuje.Mru
Bez jakich kolorów absolutnie nie wyobrażasz sobie tworzenia?

Nie wyobrażam sobie tworzenia bez mnóstwa kolorów na jednej pracy. Nieważne jakich, ale musi być ich dużo. Prace monochromatyczne to totalnie nie moja bajka, ba nawet korzystając z paletek z 5 kolorami mało mi i najchętniej dorzuciłabym jeszcze kilka. Jestem też zdania, że nie ma niepasujących do siebie kolorów, wystarczy dobrać dobre odcienie. Sllonecznik
Twój przepis na kartkę idealną to...? 

Jeden duży, dorodny pomysł+garść weny+szczypta inspiracji i kilogram (lub dwa) wolnego czasu. Zalewamy to wszystko dużą ilością papieru, szklanką ulubionych dodatków i ... gotowe! ;)
Nats
Co jest dla Ciebie najlepsze w LO'sach jako formie utrwalania wspomnień? 

Najlepsze dla mnie w LO'sach jest to, że totalnie różnią się od zwykłego albumu - mogę się na nich artystycznie wyżyć, powzdychać trochę do tylu pięknych przydasi (i nawet ich pomacać! ;)), dodać journaling a przede wszystkim wyrazić siebie. I hej, czy zdarzyło się Wam kiedyś wprowadzić kogoś w konsternację, gdy próbowaliście wytłumaczyć mu co to jest LO? No właśnie. To, że aby zrozumieć i to poczuć trzeba zobaczyć jest równie fajne. A ja po prostu lubię robić fajne i ładne rzeczy, które cieszą oko nie tylko moje, ale i innych. ;) 


A teraz wreszcie przyszedł czas na ogłoszenie nagrody!
Będzie nią możliwość wspólnego inspirowania z nami w wyzwaniach przez miesiąc!
Prawda, że ekstra? ;)
Mam nadzieję, że się Wam podoba i stworzycie mnóstwo pięknych prac! Na ich przygotowanie macie czas do 2.08. ;)
W razie wątpliwości nie zapomnijcie zerknąć też do naszych zasad i instrukcji zgłaszana prac.
Bawcie się dobrze!
Buziaki! :*

Nats & DT

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz