środa, 28 września 2016

Diabelskie wyzwanie z APScraft

Witam Was serdecznie :)

Dziś zapraszamy Was do Diabelskiego wyzwania, czyli do wyzwania ze sponsorem i nagrodami :)
Tym razem mamy zaszczyt gościć na blogu firmę APScraft .
Temat wyzwania to:Tekstylny Scrap
czyli każda forma niekartkowa z użyciem jak największej ilości tasiemek, koronek, sznurków, materiałów, z przeszyciami.


NAGRODA 
Wykrojnik APScraft oraz przydasie :)
------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy Was do przeczytania krótkiego wywiadu.1. Powiedz nam coś więcej o sobie, co lubisz, kim jesteś, co Cię inspiruje i interesuje? 

Witamy serdecznie - z tej strony dwie głowy pełne pomysłów, czyli Agnieszka i Piotr Stafin. Jesteśmy małżeństwem z dwójką kreatywnych dziewczynek. Z uwagi na to, że w naszych domach zawsze przewijało się jakieś rękodzieło, niekoniecznie pożyteczne i bezpieczne  to ciągnie nas do różnych prac ręcznych. Staramy się zawsze motywować i nakręcać pozytywnie wzajemnie. Lubimy odpoczywać na hamakach w cieniu drzew i spędzać razem czas. Oboje jesteśmy związani z oświatą, choć w różnych formach. Zainteresowań mamy dużo, jedne nas łączą inne ciut mniej ale zawsze się wspieramy. A co nas inspiruje? Dosłownie wszystko - spacer po lesie, wschód słońca, kolory otaczające nas codziennie... Z całego otoczenia 2. Jak zaczęła się Twoja przygoda z rękodziełem? 

Jak już wspomnieliśmy wcześniej nasze domy to kopalnie rękodzieła i majsterkowania. Przewijały się alarmy z budzików, makramy, przygody z włóczką, biżuterią ... i tak możemy jeszcze wymieniać i wymieniać  Pierwszą naszą wspólną stycznością z kreatywnym papierem były nasze zaproszenia ślubne. Z uwagi, że nic co było aktualnie na rynku nas nie zachwycało zrobiliśmy je sobie sami choć wtedy nie mieliśmy pojęcia, że funkcjonuje coś takiego jak scrapbooking czy cardmaking. Zawsze coś tworzyliśmy raz wirtualnie, a raz realnie. I tak jakieś 3 lata temu może ciut wcześniej przy okazji szukania sobie nowej - urodzinowej pasji wpadłam na scrapbooking. Wciągał mnie powoli, ale stanowczo. Z uwagi na to, że mąż zawsze jest głosem doradczym wciągany był razem ze mną - to chyba jeden z niewielu mężczyzn raczej mężów, który znał od początku wartość naszych wciąż powiększających się zasobów przydasi.  


3. Jak narodził się pomysł na APScraft? 

No cóż znając wartość wykrojników i ciągłego marudzenia żony - a taki by mi się przydał ale takiego jeszcze nie ma. Zakiełkowała myśl aby "wypuścić" swoje wzory. Długo szukaliśmy technologii, która sprostałabym naszym wymaganiom, jednak udało się i od 13 kwietnia tego roku możecie tworzyć swoje prace z naszych wykrojników . 


4. Co chciałabyś przekazać czytelniczkom Diabelskiego Młyna? 

Czytelniczkom i czytelnikom Diabelskiego Młyna życzymy nieustającej weny twórczej, zawsze świeżego umysłu, odwagi do próbowania nowości i tej przewodniej myśli "Mogę wszystko". 

Zapraszamy również serdecznie do zmierzenia się z wyzwaniem prowadzonym wspólnie z Diabelskim Młynem. Jak już sobie troszkę poczytaliście zapraszamy do oglądania pięknych inspiracji.


DT APScraft 

ROMA:BOŻENA:

AGA:DT Diabelskiego Młyna:
Na przesłanie prac macie czas do 10 października 2016.
Czekamy z niecierpliwścią :)

W razie wątpliwości zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz instrukcją zgłaszania prac.

6 komentarzy: