środa, 8 marca 2017

Diabelskie wyzwanie ze Scrapbooking Shop

Ale ten czas leci, znowu mamy środę!
Tym razem czas na Diabelskie Wyzwanie, czyli szansa wygrania czegoś smakowitego ;)Naszym sponsorem jest dziś Scrapbooking Shop.Poznajcie naszego gościa:

1. Powiedzcie nam coś więcej o sobie: kim jesteście, co lubicie, czym się interesujecie?
W kilku słowach  nas ☺…  Ewelina i Agnieszka, dwie przyjaciółki-jedna blondynka , druga czarna. Obie najbardziej na świecie kochamy podróże i scrapbooking. Obie mamy rodziny, dzieci, zwierzaki i wielu przyjaciół.

2. Jak zaczęła się Wasza przygoda z rękodziełem?
Nasza przygoda z rękodziełem rozpoczęła się dosyć późno. W zasadzie w momencie gdy już miałyśmy rodziny, pracowałyśmy i szukałyśmy nowego pomysłu na życie. Najpierw był haft krzyżykowy, który został wyparty przez brak czasu i scrapbooking ☺.
Już dokładnie nie pamiętamy jak to się zaczęło, ale chyba wizyta na CHA dawno temu, przy okazji innych spraw, otworzyła nam oczy na scrapbooking. Nasze rękodzieło to były typowe albumy scrapbookingowe  ze zdjęciami z wakacji. Dopiero od kilku lat stosujemy różne techniki i tworzymy inne rzeczy oprócz albumów. Scrapbooking traktujemy jako hobby i odskocznię od dnia codziennego.

3. Co Was najbardziej inspiruje?
Najwięcej inspiracji zbieramy podczas warsztatów scrapbookingowych, w których uwielbiamy brać udział. Mamy swoje ulubione scraperki, których prace obserwujemy na blogach, FB, Instagramie.

4.  Skąd pomysł na Scrapbooking Shop?
Obie tak pokochałyśmy scrapbooking, że pewnego wieczoru, przy kieliszku wina zrodził się pomysł na Scrapbooking Shop. Sklep, w którym każda osoba, będzie mogła zaczerpnąć rzetelnych informacji o scrapbookingu, zobaczyć co to jest, jakie prace powstają, dotknąć każdego papieru, elementu ozdobnego ☺. Sklep, w którym odbywają się warsztaty podczas których mogą się zrelaksować, a przy tym pogłębić wiedzę na temat tego wspaniałego hobby.

5. Co chciałybyście przekazać czytelnikom Diabelskiego Młyna?
Czytelniczkom i czytelnikom Diabelskiego Młyna przesyłamy nasze motto : „Scrapbooking to najlepsza terapia”! Na wszystkie smuteczki i złości. Nie poddawajcie się gdy tworzycie. Gdy ten dzień nie będzie udany, to już kolejny z pewnością przyniesie nowe inspiracje i natchnienie. Scrapbooking to lekarstwo na wszystko ☺
Gdy macie gorszy dzień wpadnijcie do nas na scrapowe pogaduchy ☺!


* * *

Dziękujemy dziewczyny!!
A teraz najważniejsze - temat wywania!
Robimy EXPLODING BOX.

Dla wygranej osoby Scrapbooking Shop ma cudną i bardzo przydatną nagrodę, czyli zestaw narzędzi o wartości 125 zł . Jest to piórnik zawierający podstawowe narzędzia dla skraperki: linijka, nożyczki, kostka do bigowania, nożyk do cięcia papieru oraz szpachelka do mediowania.Zobaczcie jeszcze przykładowe prace:


Olga Bielska z DT Scrapbooking Shop


BeeQueenie


Sllonecznik


Na Wasze prace czekamy do  21 marca do 23:55.
W razie wątpliwości zapraszamy do zapoznania się z zasadami i instrukcją zgłaszania prac.

Pozdrawiamy,
DT Diabelskiego Młyna

6 komentarzy:

 1. Bardzo ładne prace zespołu :) Super wyzwanie, z przyjemnością wezmę w nim udział, niestety nie widzę przycisku “Add your link” :( Czy to u mnie coś nie tak czy jest jakiś błąd na stronce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przperaszamy, już naprawiłyśmy błąd, możesz wstawić link :)

   Usuń
 2. Moja praca na wyzwanie http://kartkadopolski.blogspot.co.uk/2017/03/179-wedding-exploding-box.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. żaba już jest, możesz dodac link, przepraszamy!

   Usuń
 3. chciałabym się zgłosić na wyzwanie, ale żabka Wam Kochani nie działa :)

  OdpowiedzUsuń